Сергій Костаков
Сергій Костаков

Звернення політв’язня Сергія Костакова

Звернення Костакова Сергія
м. Київ, СІЗО № 13
21 березня 2011 року

Шановні земляки!

Я – один із багатьох, хто не побоявся вийти на акції протесту проти свавілля влади. Я повністю самостійний член нашого суспільства, мав свою справу, платив податки і тим самим у повній мірі виконував свої обов’язки перед своєю Батьківщиною, державою, в якій живу я, моя родина і всі ми.

В останні роки в нашій країні зародився новий клас, самостійний і не залежний ні від кого. Як показали події 2004-2005 рр., цей клас є грізною силою. І саме цей факт, незаперечний факт, є, на мій погляд, причиною так званих реформ, у тому числі і Податкового кодексу.

Нововведення Податкового кодексу в частині єдиного податку жодною мірою не стосуються мого бізнесу, оскільки підприємство, співвласником якого я є, платить ПДВ-20%. Проте я чітко розумів, куди «вітер віє», і де опиняться тисячі моїх земляків після втілення в життя Податкового кодексу та інших грабіжницьких законів нової команди горе-реформаторів. Тому я виходив разом з Вами, малими підприємцями, на всі акції протесту і активно у них брав участь.

Зараз я перебуваю під вартою у Лук’янівському СІЗО і, незважаючи на поручительство депутатів ВРУ, влада вважає, що я буду ухилятися від явки до суду, а насправді боїться, що я скажу правду про те, як мене затримували і що пропонували взамін на свободу.

Я не є членом жодної з опозиційних партій, тому тут опинився в ізоляції, практично без підтримки.

Звертаюся до активних членів суспільства, які поділяють мої погляди на нинішню ситуацію, надайте підтримку мені, моїм близьким, а також усім тим учасникам протесту проти Податкового кодексу, які тепер теж переслідуються владою!

Якщо ми хочемо коли-небудь переломити ситуацію на краще, ми не можемо кидати своїх у біді! Адже ті, хто захоче прийти на акції після нас, будуть боятися, що їх зрадять і обдурять.

Також звертаюся до учасників акції протесту 22 листопада 2010 р., які стали свідками наїзду автомобіля «Шкода Октавія», держ. номер 442-01 КТ, на жінку – учасницю пікету. Після цього пікетники пошкодили даний автомобіль. Прошу з’явитися свідків цього інциденту! Ваші свідчення допоможуть невинній особі уникнути незаслуженого покарання, яке передбачає до 5 років позбавлення волі! тел.: +38-067-220-64-37, +38-044-465-60-34.