Верховна Рада в диму
Верховна Рада в диму

КВП доєднався до організації “Дня опору окупації”

19 квітня у Києві з ініціативи мережі громадської дії “Опір” відбулося засідання оргкомітету з підготовки до проведення “Дня опору окупації”, який заплановано на 27 квітня.

До складу оргкомітету увійшли ряд громадських ініціатив, серед яких мережа громадської дії “Опір”, ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, “Тризуб ім. С.Бандери”, Комітет визволення політв’язнів та “Холодноярська ініціатива”.

Нагадаємо, 27 квітня відбудеться всеукраїнська акція протесту “День опору окупації”, метою якої є скасування «Харківських угод» та звільнення України від російських військових баз.

Збір учасників заплановано на 12.00 навпроти готелю “Київ” (вул. Грушевського, 26).

Акція відбуватиметься за наступним розкладом:

з 12.00 до 12.30 – зустріч навпроти готелю Київ (вул. М. Грушевського, 26)
з 12.30 до 13.00 – перехід за маршрутом: вул. М. Грушевського – вул. Садова – вул. Інститутська – вул. Банкова;
з 13.00 до 15.00 – мітинг біля приміщення Адміністрації Президента України (вул. Банковій, 11).

Також, в оргкомітеті повідомили, що на 27 квітня окрім “Дня опору окупації” заплановано проведення ряду інших громадсько-політичних заходів, які об’днані спільною метою, тому організатори закликають долучитися до них всіх небайдужих громадян. На думу організаторів акції патріотичні сили у цей день повинні уникнути протистояння та нездорової конкуренції, адже у них всіх спільна мета – виведення з території України російського окупаційного флоту.

Прес-служба Комітету визволення політв’язнів