Комітет визволення політв'язнів
Комітет визволення політв'язнів

Концерт для політв’язнів до Дня Героїв

Комітет визволення політв’язнів, закликає всі політичні партії та громадські організації, Націонал-патріотичного спрямування 23 травня відзначити в Києві день героїв маршем до Лук’янівського СІЗО, де наразі караються за Украінську справу поетеса Ганна Сінькова та активіст підприємницького майдану Сергій Костаков. І в такій спосіб підтримати сучасних Українських героїв.

Комітет визволення політв’язнів, був утворений на початку січня 2011р.До складу КВП увійшло 12 політичних партій та громадських організацій. Мета Комітету, визволення патріотів, яких окупаційний режим на початку цього року почав ув’язнювати, репресії тривають й до тепер. Але зусилями об`єднаної української громади, на сьогодні вже звільнено під підписку про невиїзд 9 активістів ВО Тризуб ім. Степана Бандери які відрізали голову кату Українського народу Сталіну в Запоріжжі. Закликаємо всю Українську громаду не зупинятись на досягнутому і продовжувати боротьбу, поки всі політв’язні не будуть визволені!

Зараз в Запорізському СІЗО перебувають троє активістів ВО Тризуб ім. Степана Бандери це Ігор Загребельний, Віктор Давиденко, Артем Циганок. В Івано-Франківську утримується під вартою Степан Бичек також член “Тризубу”. Пропонуємо місцевим патріотичним громадам в цей день, також організувати акції на підтримку патріотів!

КВП, в свою чергу, готовий взятися за організацію ще одного концерту Українських гуртів під Лук`янівським СІЗО. Щоби українською музикою підтримати героїв!

Разом переможемо!
Слава Україні!

Прес-служба Комітету визволення політв’язнів