На “вічному вогні” посмажили ще 3 яєчні

Троє невідомих патріотів посмажили ще три яєчні на вічному вогні.

Як показано на анонімному відео, розміщеному в YouTube, цю акцію було проведено на підтримку ув’язненої у Лук’янівському СІЗО Ганни Сінькової.

Відео супроводжує наступний текст:

Сьогодні, 20 червня, Арт-група «Яйце» імені Кірєєва і Нестеренка (прим. ред.: суддя і прокурор у справі Ганни Сінькової) влаштувала акцію на підримку Ганни Сінькової.

Саме у день чергового пафосного офіціозу в парку Слави за участтю Віктора Януковича і Ху Цзіньтао, ми посмажили три яєчні на вічному вогні.

У такий спосіб ми намагалися привернути увагу громадськості до ситуації з політв’язнем Ганною Сіньковою, що вже три місяці перебуває у СІЗО за ідіотичними обвинуваченнями, бо маріонеткові суди нічого не вирішують, а лише виконують накази згори.

Ми вважаємо, що кожен громадянин повинен реагувати гострим сарказмом на абсурдність загальної ситуації та беспрєдєл влади й чиновників.

Комітет визволення політв’язнів вітає таку відчайдушну акцію, надто за те, що хлопці провели її вже після того, як загальновідомим стало те, як агресивно на такі акції реагує держава.

Дану акцію у своєму блозі прокоментувала і відома журналістка Олена Білозерська:

Дивіться самі – ви чудово бачите, що ніякої наруги над пам’яттю полеглих у діях активістів немає. Ні Ганна, ні сьогоднішні хлопці не сказали жодного поганого слова про полеглих бійців. Вони проти цинізму влади, проти того, що вона раз на рік влаштовує помпезні і пафосні вшанування перемоги – і не дбає про старих людей. Проти того, що це місце, яке мало б бути меморіалом полеглим захисникам Вітчизни, стало місцем антидержавної пропаганди – спрямованої на втрату Україною суверенітету.

Ці хлопці не згодні з тим, що комуністи, ідейні і фінансові нащадки тих, хто знищив мільйони українців, повинні і зараз мати достатню владу, щоб три місяці тримати в СІЗО дівчину лише за те, що вона демонструє відмінні від їхніх погляди.