Києвом пройшов марш проти політичних репресій

6 червня націоналісти провели у парку Тараса Шевченка віче “Проти свавілля панівного режиму! За соціальну та національну справедливість! За свою Свободу!” проти політичних репресій, хвиля яких знову піднялася в Україні.

Учасники акції вимагали звільнити новітніх політв’язнів та припинити політичні репресії.

Згідно ухваленої на у ході віча резолюції, уся вина за події, що відбулися 9 травня у Львові, цілком і повністю лежить на владі:

Стало цілком очевидним, що режим Януковича, в парі з емісарами з Москви від початку до кінця зрежисував і здійснив цю провокацію. Її мета – отримати привід для нового витка політичних репресій і поліційного терору проти українців, щоб безперешкодно обікрасти українців і знищити державу.

Брутальне свавілля кримінального режиму Януковича-Могильова-Табачніка, поліційний терор і провокації принципово не здатні зміцнити становище владної верхівки, а лише сприятимуть наростанню революційних настроїв, і в підсумку – пришвидшать падіння режиму.

Проти народу наперед безсилі багнети і кийки, так само, як тюрми і СІЗО безсилі проти соціальної і національної революції.

По завершенні віча розпочалася хода на Банкову під гаслами “Свободу політв’язням!”, “Геть поліцейську державу!”, “Зека геть!”, “Януковича на нари!”, “Ре-во-лю-ція!”.

Марш завершився мітингом біля Адміністрації Президента на Банковій.

Нагадаємо, після подій 9 травня у Львові сталася чергова хвиля політичних арештів. Переважно під репресії потрапили члени і прихильники ВО “Свобода”. Наразі за ґратами залишаються брати Коваліви, решта – перебувають під м’якшими запобіжними заходами.