Політв’язень Олексій Макаров на волі

Біженець із Росії, що попросив в Україні політичного притулку, Олексій Макаров відсидів в одеському СІЗО більше року – через недоведене звинувачення в обливанні зеленкою офісу українофобського телеканалу. І ось нарешті Олексій на волі.

Про деталі звільнення написав присутній при цьому журналіст Володимир Ущаповський:

5 липня о 17:25 з лабетів одеського СІЗО був випущений на волю політичний в’язень Олексій Макаров. Під брамою його зустрічала мама Ольга В’ячеславівна й нечисленні на той момент правозахисники та друзі. Наразі Олексій Макаров перебуває під юрисдикцією міжнародних правозахисних інститутів. Більше інформації ми повідомимо найближчим часом, коли ситуація стабілізується.

Поки можна тільки відзначити, що платна одеська міліція в перші чверть години після виходу Олексія на волю очевидно, сподівалася організувати провокації й викрадення Олексія, як це вже було. Але ймовірно, присутність достатньої кількості друзів та родичів зашкодила їм це зробити. На фото читач може бачити патрульну машину з номером 11, де перебувають двоє перевдягнених оперативників, а також були помічені ще двоє, які вдавали з себе випадкових перехожих.

Поки це маленька, хоча вже й не перша перемога сил добра над корумпованим одеським шуцманншафтом. Але попереду ще – довгострокова боротьба за дотримання прав людини та елементарної законності. Ворог спробує посилити свої провокації й незаконну діяльність, вдатися до шантажу, погроз, залякування та інших підступів. Не зайвим є зазначити, що ті, кого нацистські прихвосні «Марадони» – Маркова йменували «українським буржуазним націоналістом», на перевірку виявився учасником руху «Інша Росія», переслідуваним фашистським путінським режимом за політичні переконання. А реальними бандюганами й фашистами виявилися саме всі ці одеські маріонетки кремлівського режиму.

Нам давно відомі всі подробиці й драматичні перипетії навколо визволення з лабетів російського опозиціонера Олексія Макарова. Із ряду причин ми освітимо їх трохи пізніше. Але боротьба не припиняється. Далі буде!