Усіх авторів “Другої яєчні на “вічному вогні”” відпустили на волю

Сьогодні після трьох діб перебування в ІТТ, тривалого допиту у РВВС та прокуратурі Печерського району Богдана Тицького та Кирила Бабенцова, звинувачених у смаженні яєчні на Вічному вогні, відпустили під підписку про невиїзд. Третього підозрюваного, Олександра Лазаренка, відпустили ще у день затримання.

Усім трьом інкримінують ту саму статтю, що й Ганні Сіньковій, ст.297 ч.2 (наруга над могилою). Хлопці визнають, що брали участь у акції, однак будь-яку “наругу” – заперечують.

з 10-ї ранку активісти знову чергували під Печерським райвідділком. Також біля райвідділку ВО “Свобода” та інші активісти та громадські організації влаштували пікет на підтримку ув’язнених Богдана Тицького та Кирила Бабенцова. А з даху будинку навпроти відділку невідомі вивісили величезний банер “Свободу патріотам!” та скандували патріотичні гасла.

Пізніше до відділку привезли затриманих, однак протримали там недовго і повезли на допит до Печерської прокуратури. Туди ж перемістилася і група підтримки.

Після допиту Тицького і Бабенцова знову провезли до відділку, однак прокурор дав слово, що одразу ж після оформлення документів, хлопців відпустять на волю.

О 15:45 так і сталося – Богдан Тицький та Кирило Бабенцов вийшли на волю.

Після виходу з РВВС Богдан Тицький розповів, що міліціонери його били (спочатку під час затримання, а потім у відділку. Поваливши на підлогу, били ногами).

Незважаючи на це, обоє хлопців виглядали добре і мали щасливий вигляд – адже вони чули безперервне скандування з вулиці на їхню підтримку. Зокрема, з десятої ранку РОВД пікетували свободівці.