2 вересня 2011 о 11:00 відбудеться судове засідання Апеляційного суду м. Києва щодо зміни запобіжного заходу для активістів “Патріоту України” Сергія Бевза та Володимира Шпари. Засідання відбудеться за адресою м. Київ, вул. Солом’янська, 2а.

Нагадаємо, Сергій Бевз та Володимир Шпара переслідуються у сфабрикованій справі т. зв. “васильківських терористів”.

8 вересня о 19:00 відбудуться чергові збори Комітету визволення політв’язнів щодо політичних репресій. Збори відбудуться у Києві у будівлі партії УНП за адресою вул. Пушкінська, 28.

14 вересня о 19:00 відбудуться чергові збори Комітету визволення політв’язнів. Тема зборів: проведення чергової націозахисної акції. Збори відбудуться у офісі КУНу за адресою м.Київ, вул. Антоновича (Горького), 3б на першому поверсі.

14 вересня о 16:30 відбудеться попередній розгляд кримінальної справи по обвинуваченню авторів другої яєчні на Вічному вогні – Лазаренка Олександра, Тицького Богдана та Бабенцова Кирила у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 297 КК України – “Наруга над могилою”. Судове засідання відбудеться в приміщенні Печерського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А, каб. 11, суддя Білоцерківець О.А.

15 вересня о 9:00 продовжиться розгляд справи Богдана Тицького, Олександра Лазаренка та Кирила Бабенцова, яких судять за монтаж ролика про приготування “яєчні на вічному вогні” на підтримку Ганни Сінькової.

У ході минулого засідання адвокати заявили клопотання про закриття справи у зв’язку з відсутністю у діях активісти складу інкримінованого злочину. Після цього суд видалився до нарадчої кімнати.

Судове засідання відбудеться у Печерському суді м.Києва по вул. Хрещатик, 42а, у 2-й залі.

19 вересня о 9.00 в Печерському суді м. Києва за адресою вул. Гайцана, 4 відбудеться засідання у справі Ганни “Лисиці” Сінькової.

Нагадаємо, Ганну Сінькову звинувачують у “нарузі над могилою” за перфоменс у Парку Слави у Києві, в ході якого активісти Братства св. Луки посмажили на вогнищі “вічного вогню” яєчню.

20 вересня о 13:00 біля Адміністрації Президента (м.Київ, вул. Банкова, 1) відбудеться акція “Свободу Патріотам” проти політичних репресій. Просимо долучатися усіх небайдужих.

27 вересня о 19:00 за адресою вул. Ярославів вал, 7 (біля Будинку актора) відбудеться терміновий збір Комітету визволення політв’язнів. Під час зборів обговорюватиметься, зокрема, допомога мешканцю с.Семиполки Віталію Запорожцю, який зараз сидить в СІЗО у Чернігові за вбивство майора міліції.