Селище Семиполки стало на бік вбивці міліціонера
Селище Семиполки стало на бік вбивці міліціонера

Сюжет Олени Білозерської про справу Віталія Запорожця

Не пам’ятаю, друзі, чи я вам казала, але зараз я активно займаюся історією, що сталася у Семиполках. Ви пам’ятаєте, там доведений до відчаю чоловік убив майора міліції і зараз сидить, а все село, у якому міліція провела справжню зачистку, стало на його захист. Солідарність людей, не залучених у політичне життя, солідарність, викликана інстинктивним почуттям справедливості, завжди радує. У наш час це дороге і рідкісне явище.

Ми з Коханівським і Круком з’їздили туди, поспілкувалися з людьми, побували на зустрічі керівництва обласної міліції з бунтівними селянами. Міліція намагалася, ясна річ, забалакати ситуацію і піти від суті проблеми – міліцейської сваволі і звірств, і ледь що – посилалася на прокуратуру, яка нібито все розслідує і розбереться. Це було ще минулої суботи.

Я зробила трохи фото і збиралася написати звичайний репортаж, а відеокамеру прихопила із собою скоріше як допоміжний засіб. Але ще у Семиполках зрозуміла, що це треба показувати.

Тому зараз потроху монтую великий відеосюжет, і першу його частину вже готова вам показати. Це загальне введення у ситуацію та інтерв’ю з мамою затриманого Віталія Запорожця – майже без скорочень, бо не піднялася рука. Скоро будуть і наступні, не менш цікаві частини сюжету.

 

Проблема серйозна, тому прошу про максимальне розповсюдження відео.

Олена Білозерська