Селище Семиполки стало на бік вбивці міліціонера

Історія з розстрілом майора міліції Миколи Симоненко в селі Семиполки під Києвом обростає новими подробицями. Наразі на захист 34-річного Віталія Запорожця, який застрелив міліціонера, встали сотні односельців. Жителі села скаржаться, що майор творив у селі “бєспрєдєл”, а міліція після вбивства жорстоко побила свідків.

Після вбивства майора сотні мешканців села зібралися біля будинку матері Віталія Запорожця, щоб висловити свій протест проти дій міліції. Жителі Семиполок склали звернення до ГПУ та МВС, у якому говориться, що головною причиною смерті міліціонера вважають корупцію, свавілля чиновників і те, що багато злочинів, вчинені в їхньому селі, залишалися безкарними.

Крім того, односельці скаржаться, що й сам вбитий тримав усе село в страху, робив усе шо хотів, знущався, залякував…

Майор Симоненко кришував підприємців на своїй території, залякував людей, займався вимаганням, – пишуть у зверненні мешканці Семиполків.

Жителі села кажуть, що у вечір своєї смерті майор Симоненко був п’яний і сам спровокував конфлікт – він побив Віталія, погрожував згноїти його в тюрмі.

Симоненко проводив черговий п’яний рейд. Чіплявся до людей у ​​кафе, матюкався, принижував. Віталій Запорожець зробив йому зауваження, у відповідь на що майор побив його – зламав йому руку, – пишуть мешканці у своєму зверненні.

У ніч після вбивства в селі почався справжній жах – міліція оточила село, десятки людей серед ночі погнали на допити і там били.

Серед ночі чоловік 15-20, кого в трусах, кого босоніж привезли в райвідділ і почали бити. А кількох хлопців вивезли до кар’єру, приставили пістолет до голови і погрожували вбити. Так добували свідчення. Після такого ми підписували все, що від нас вимагали, – розповів один з жителів села.

Після такого люди в Семиполках бояться спілкуватися із сторонніми.

Також дуже побили і братові Віталія – Володимира Запорожця. А матір Віталія, Наталю, пограбували, забравши останні гроші.

Мене привезли в райвідділ серед ночі. Мені таке говорили, так знущалися, що я просто кричала від жаху. Ридала, на колінах стояла перед ними. Вони вимагали сказати, де син, а я не знала, де він, – розповідає Наталя Запорожець.

Після спілкування з правоохоронцями брат розшукуваного взагалі не міг говорити.

Мого другого сина Володю так побили, що він навіть говорити не міг день після побоїв. Я Віталія не виправдовую, але Володю ж за що ? – горює мати.

За її словами, міліція сиділа в засідці у їхньому будинку два дні, розгромила будинок, вкрали всі гроші.

Останні копійки з пенсії забрали, навіть на хліб нічого не залишилося. Мені досі страшно туди повертатися, – каже Наталя.

За матеріалами Tochka.net