Анонси на жовтень 2011: судові засідання, збори, акції

Комітет визволення політв'язнів

Анонси на жовтень 2011 року

3 жовтня о 12:00 у Львові проводиметься пікетування Львівської обласної державної адміністрації на підтримку новітніх політв’язнів. Збір учасників відбуватиметься з 11:00 біля Порохової Вежі на Підвальній у Львові.

11 жовтня о 19:00 відбудуться чергові збори КВП щодо захисту новітніх політв’язнів з Патріоту України, Тризубу, а також народного месника з селища Семиполки Віталія Запорожця. Збори відбуватимуться у офісі КУНу за адресою м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 3б.

18 жовтня о 19:00 відбудуться чергові збори Комітету визволення політв’язнів. Темою для обговорення стане проведення чергової націозахисної акції. Запрошуються усі небайдужі до захисту ув’язнених патріотів.

Збори відбуватимуться у офісі КУН за адресою м.Київ, вул. Антоновича (Горького), 3б.

24 жовтня о 19:00 відбудуться чергові збори Комітету визволення політв’язнів. Збори проходитимуть за адресою м.Київ, вул. Антоновича (Горького), 3б.

Темою обговорення буде наступна акція на захист Леся Танюка, відомого українського громадського діяча, який неодноразово вступався за репресованих патріотів.

Наразі, через висловлення власних переконань, режим внутрішньої окупації закрив програму Танюка “Культура” на радіо.

25 жовтня о 13.00 Комітет визволення політв’язнів спільно з рядом інших організацій проведе біля стін «Національної радіокомпанії України» (вул.Хрещатик, 26) акцію протесту проти цензури.

See Also

Ні для кого не є секретом, що нинішня влада взяла курс на придушення свободи слова Україні.

Одним з останніх її ударів було знищення останнього оплоту опозиційності на радіо Культура (Українське радіо) – передачі «Політика і мораль», яку вів відомий український режисер театру і кіно, професор Київського державного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, заслужений діяч мистецтв України, письменник Лесь Танюк.

Причина закриття передачі полягала в тому, що Лесь Танюк висловив на одній з нещодавніх передач власну точку зору з приводу арешту активістів організації «Патріот України», виступивши не на стороні репресивного апарату (як це заведено в офіційних ЗМІ), а на стороні репресованих.

© 2011 - Комітет визволення політв‘язнів - All rights reserved