Анонси на жовтень 2012 року: акції, судові засідання, збори

Комітет визволення політв'язнів

Анонси на жовтень 2012 року

2 жовтня у Голосіївському суді відбулося останнє засідання по справі батька та сина Павліченків.

3 жовтня о 9:00 відбудуться судові дебати у справі Ганни Сінькової (справа про смаження “яєчні на вічному вогні”). Також, після дбатів, підсудна виголосить “останнє слово”.

Засідання відбудеться у Печерському райсуді по вул. Гайцана, 4.

4 жовтня буде оголошено вирок у справі Ганни Сінькової, яку судять за смаження яєчні на “вічному вогні”.

4 жовтня у Вищому адміністративному суді відбудеться слухання справи за позовом Міраба Суслова до Верховної ради України щодо незаконного призначення на пожиттєвий термін судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Юрія Бурбели.

Суддя Юрій Бурбела відомий тим, що розглядає ряд замовних кримінальних справ, серед яких найбільш відома сфальшована СБУ справа “Васильківських терористів”.

Під час розгляду справи, біля Вищого адмінсуду відбуватиметься пікетування.

4 жовтня о 10:00 у Бориспільському міськрайонному суді за адресою м.Бориспіль, вул. Київський шлях, 72, кімн. 11 відбудеться перший розгляд справи Ярослави Пугачової, Тетяни Близнюк і Ганни Сінькової з приводу подій під час суду над Віталієм Запорожцем 30 травня 2012 року.

Нагадаємо, 30 травня Ганна і Ярослава під час перерви у судовому засіданні над Віталієм Запорожцем, коли суддя Міхієнкова відмовилася викликати у суд свідків захисту, залізли на суддівський стіл і скандували “Свободу Віталію Запорожцю!” і “Запорожець герой!”, а Тетяна сіла на місце судді, заявивши, що не визнає такі судилища, і що правосуддя відтепер має чинити народ. Дівчат звинувачують за ст. 296 ч.2 ККУ.

4 жовтня об 11:00 відбудеться пікетування слідчого управління прокуратури (вул. Антоновича, 114) у зв’язку з арештом журналіста, громадського активіста Дмитра Резніченка.

14 жовтня о 12:00 біля Лук’янівського СІЗО (вул. Дегтярівська, 13) відбудеться благодійний концерт на підтримку політв’язнів.

Благодійний концерт на підтримку політв'язнів
14 жовтня відзначатиметься 70-а річниця заснування Української Повстанської Армії. Героїзм наших дідів та прадідів живе в наших серцях і в нашій пам’’яті, надихаючи на боротьбу. Нажаль, і дотепер Україна не є вільною, як і 70 років тому. Нас, націоналістів, переслідують лише за те, що ми любимо Україну, розмовляємо українською мовою, захищаємо своє, рідне. Окупаційна влада намагається знищити український рух опору, залякуючи та ув’язнюючи патріотів.

Наразі у в’язницях сидять хлопці з “Патріоту України”, під постійним пресом перебувають “тризубівці”, активісти ВО “Свобода” й інших націоналістичних організацій. Та спротив не слабшає, він сильнішає.

Наш концерт присвячується сучасним повстанцям, які ув’язнені за волю України по всій країні, і всім борцям, які в різні часи вели боротьбу за визволення нашого народу.

Запрошуємо всіх українців прийти на Покрову під “Лук’янівку” і підтримати героїв-повстанців нашого часу. Наразі у Лук’янянівському СІЗО караються за Українську справу – Сергій “Сполох” Бевз, Володимир “Гуманіст” Шпара з “Патріоту України” і Віталій “Ведмідь” Грузинов з УНСО.

Для наших хлопців заспівають гурт “Вій”, Тарас Компанійченко та інші українські співаки.

Слава Україні!

Слава героям, які не здаються!

See Also

Слава Національній Революції!

15 жовтня у Харкові відбудеться чергове судове засідання у справі харківських “патріотівців” – Віталія Княжеського та Ігоря Михайленка.

17 жовтня біля Броварської прокуратури відбудеться акція солідарності з патріотами, яких переслідують у справі сутички біля Броварського суду (коли міліція брутально напала на мирну акцію протесту).

Після цього на допит до прокуратури було викликано Валентину Кательницьку і Сергія Бойка. Поки їх викликають як свідків, але для українського політичного судочинства – не новина, коли свідків нашвидку оголошують підозрюваними.

18 жовтня о 10:30 біля Броварської прокуратури відбудеться акція солідарності з двома броварськими патріотами, яких переслідують у справі сутички біля Броварського суду (коли міліція брутально напала на мирну акцію протесту).

23 жовтня у Харкові відбудеться чергове судове засідання у справі харківських “патріотівців” – Віталія Княжеського та Ігоря Михайленка.

27 жовтня о 18:00 біля пам’ятника Лесю Курбасу, що на Прорізній у Києві відбудеться щорічне вшанування пам’яті жертв Соловецького етапу.

27 жовтня та 1-4 листопада 1937 року безграмотний (2 класи освіти) капітан держбезпеки Михайло Матвєєв власноручно розстріляв в’язнів соловецького етапу, серед яких письменники Василь Атаманюк, Марко Вороний, Григорій Епік, Микола Зеров, Мирослав Ірчан, Валер’ян Підмогильний, Микола Куліш, режисер Лесь Курбас та багато інших українців. Тоді ж були розстріляні міністр освіти УНР, письменник Антін Крушельницький разом з його дітьми 34-річною Володимирою, 31-річним Богданом, 24-річним Остапом.

Вшанувати цих людей прийдуть колишні політв’язні та їхні нащадки.

© 2011 - Комітет визволення політв‘язнів - All rights reserved