Анонси на грудень 2012 року: акції, судові засідання, збори

Анонси на грудень 2012 року

6 грудня буде оголошено вирок у справі члена “Патріоту України” Олексія Паршакова. Прокуратура вимагає для Олексія покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

Нагадаємо, влiтку 2010 року Паршаков вступився за дiвчину, на яку напала група татар. В ходi сутички один з нападникiв загинув.

11 грудня о 13:00 представники громадського об’єднання “Луганці” та КВП проведуть збори громадян, на яких будуть обговорювати ситуацію, яка склалася при розробці терикону в селищі Атаманівка Молодогвардійськ-Краснодонського району.

Згодом буде передано звернення до Адміністрації Президента з вимогою втрутитись у ситуацію .

Також в АП будуть передані листи на захист новітніх політв’язнів.

18 грудня о 10:30 у Апеляційному суді м. Києва по вул. Соломуянська, 2а відбудеться розгляд справи Ганни Сінькової.

Нагадаємо: прокуратура подала апеляцію на рішення суду від 4 жовтня, коли за смаження яєчні на вічному вогні Ганні дали 3 роки з відтермінуванням. Прокурор хоче, щоб жодних відтермінувань не було, і щоб її взяли під варту прямо у залі суду.

22 грудня відбудуться підсумкові збори КВП, де буде зачитаний звіт про проведену цього року діяльність і її результати.

Також на обговорення будуть поставлені натупні питання:

– організація акції на підтримку “Васильківських терористів” на 28 грудня (дата чергового судового засідання);

– організація акції-привітання для політв’язнів Лук’янівки на Різдво. Є ідея організувати святковий “Вертеп волі для тих, хто в неволі”.

25 грудня о 10.00 в Бориспільському міськрайонному суді (м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 72) відбудеться судове засідання по справі №07-8791 по обвинуваченню Тетяни Близнюк, Ганни Сінькової та Ярослави Пугачової у злочині, передбаченому ст. 296, ч. 2 КК України.

Приводом до порушення кримінальної справи стало повідомлення судді Броварського міськрайонного суду Тамари Міхієнкової про порушення громадського порядку під час суду над Віталієм Запорожцем в м. Бровари Київської області.

See Also

Нагадаємо, 30 травня 2012 року під час вирішального суду над народним месником Віталієм Запорожцем суддя знехтувала клопотаннями підсудного та адвокатів, відмовилась заслуховувати свідків захисту, а також відмовила пресі у фото-відео фіксації судилища, що викликало обурення громади. Акти громадського протесту відбувались як в приміщенні суду, так і на вулиці, де до мітингуючих долучились перехожі, обурені суддівсько-міліцейським свавіллям на Броварщині.

Фактично за громадський протест під час перерви в судовому засіданні порушено дану кримінальну справу.
В якості свідків по справі на дане судове засідання викликали також свободівців Олега Шевчука та Руслана Ткаченка, а також Костянтина Попова, який є адвокатом Віталія Запорожця.

28 грудня о 13:30 у Києво-Святошинському суді за адресою вул. Мельниченка, 1 відбудеться суд над т.зв. “Васильківськими терористами” – Ігорем Мосійчуком, Сергієм Бевзом та Володимиром Шпарою. Їх звинувачують в тому, що вони нібито хотіли підірвати пам’ятник Леніну.

На судових засіданнях вже рік слухають сторону обвинувачення, але жодного разу навіть не запрошувалась “потерпіла” сторона. Саме тому давати свої свідчення навідається особисто Ленін. Його принесуть в труні, в якій він лежав в Мавзолеї, але з якого вимушений тимчасово виїхати у зв’язку з ремонтом.

На акції Ленін буде розповідати свою версію подій навколо так званого “теракту” щодо його пам’ятника, а також обіцяє виголошувати палкі промови в кращих жовтневих традиціях.

Організатором акції є Комітет Визволення Політв’язнів та Чорний Комітет.

© 2011 - Комітет визволення політв‘язнів - All rights reserved