1 жовтня о 11:00 відбудеться слухання у справі добровольця ОУН Станіслава Краснова (Гонти), якому інкримінують незаконне поводження зі зброєю ще з часів майдану (аналогічну справу проти нього порушено в окупованому Криму, звідки він родом). Засідання відбудеться у Святошинському районному суді м. Києва по вул. Жилянська, 142.

1 жовтня о 12:00 відбудеться засідання у справі засновника КВП і батальйону ОУН Миколи Коханівського (Буревія), якому інкримінують хуліганство за самозахист від мусорських тітушок. Засідання відбудеться у Святошинському районному суді м. Києва по вул. Жилянська, 142.

3 жовтня о 10:00 у Святошинському районному суді м. Києва по вул. Жилянська, 142 відбудеться судове засідання у справі виселення переселенців з Обухівської, 60.

Нагадаємо, цією компактною групою переселенців з Донбасу і Криму ОУН і КВП опікуються ще з часів Майдану. Також мешканці Обухівської є нашими активістами та добровольцями ОУН.

Оселилися і були зареєстровані за даною адресою ці люди з відома столичної влади й уклавши усі необхідні угоди щодо погашення заборгованостей попередніх нелегальних мешканців та оплати комунальних послуг для потреб самих переселенців. За час проживання ці нещасні люди зазнали багато лиха: напади, підпали, побиття, пограбунки з боку рейдерів. Нині держава продала будівлю, але не вирішила питання з людьми, які в ній мешкали, тобто, куди їм далі йти.

Суд буде вирішувати чи викидати переселенців на вулицю на прохання нового власника.

18 жовтня о 11:00 відбудеться закрите судове засідання у справі “Торнадо” в Апеляцяйному суді м. Києва (Солом’янська, 2а).

18 жовтня о 15:15 у Подільському районному суді м. Києва (вул. Хорива, 21) відбудеться чергове судове засідання по справі Захисників Конституції. Ця справа тягнеться вже п’ятий рік, і судять в ній тих, хто 31 серпня 2015 року вийшов на протест проти внесення змін до Конституції, які би надали Донбасу особливого статусу. В даному провадженні судять 16 осіб, більшість з яких є свободівцями, а двоє – координатори КВП.

28 жовтня о 14:00 Шевченківський районний суд м. Києва оголосить вирок у справі Голови Проводу Добровольчого Руху ОУН Миколи “Буревія” Коханівського.

Наразі відомо, що прокуратура вимагає присудити Миколі Коханівському 5 років обмеження волі.

Нагадаємо, Миколі Коханівському інкримінують “хуліганські дії з особливим цинізмом, з мотивів неповаги до суспільства, з метою показати свою зверхність, вчинені групою осіб за попередньою змовою” на честь відзначення другої річниці революції гідності по відношенню до банківських установ, що належать країні-агресору та вікон офісу Ахметова.

31 жовтня о 15:00 Апеляційний суд Києва (м. Київ, Солом’янська площа, 2а) розгляне скаргу захисту щодо обраного “Захисникам Конституції” Гуменюку і Крайняку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Це перша апеляція на ухвалу про продовження терміну тримання під вартою за останні три роки, та перше відкрите засідання за останні два роки.

Важливо прийти і підтримати хлопців!