Броніслава «Сухого» Денисевича залишили під вартою

Броніслава «Дідуся Сухого» Денисевича, якого звинувачують у нападі на незаконні гральні заклади, залиши пі вартою попри абсолютну неаргументованість висунутої підозри, на чому постійно наголошував захист Сухого.

Судове засідання по добровольцю Броніславу Денисевичу (Сухому)

Опубліковано Олексієм Близнюком Середа, 6 листопада 2019 р.

6 листопада відбулася перша спроба провести судове засідання, однак Денисевич відмовився від державного захисника, а тому суд перенесли на наступний день.

Незаконні гральні наркопритони та судилище над борцями з цим лихом в країні .Феміда Дніпровського районного суду .#НПРУ

Опубліковано Михайлом Ковальчуком Середа, 6 листопада 2019 р.

Відмову від адвоката Сухий аргументував тим, що державний адвокат не виконував своїх обов’язків належним чином та навіть не спробував оскаржити попередньо обрану міру запобіжного заходу.

Знову гральні заклади.#НПРУ

Опубліковано Михайлом Ковальчуком Середа, 6 листопада 2019 р.

Наступного дня судове засідання продовжилося за участі вже нового адвоката, який, вивчивши матеріали справи, неодноразово звертав увагу суду на абсурдність підозри.

Репресії над борцями з незаконними гральними нарко-притонами ,діяльність яких ЗАБОРОНЕНА,- тривають .Система покриває своїх.Приїхали на судилище до Сухого."Бо вже не я – лише жива жаринагорить в мені. Лиш нею я живу.То пропікає душу Україна –та, за котрою погляд марно рву"В. СтусБорня триває.Ковальчук Михайло Оля Ковальчук Михайло Ковальчук

Опубліковано Михайлом Ковальчуком Четвер, 7 листопада 2019 р.

 

Однак, попри доводи захисту, після дорадчої суддя оголосила коротку ухвалу про продовження арешту для Броніслава денисевича ще на місяць (рівно стільки часу, як стверджує прокурор, потрібно для проведення досудового слідства).

Нагадаємо, добровольцю «Айдару» Броніславу «Дідусю Сухому» Денисеевичу інкримінують розбій за спробу закриття чергового незаконного грального закладу.

Сухого знає весь Київ як солідарного громадського активіста.

Разом з Денисевичем під вартою тримають ще трох хлопців. Ще один підозрюваний – неповнолітній – наразі перебуває під цілодобовим домашнім арештом. Притомних доказів їх провини обвинувачення суду так і не спромоглося надати.