Журналісти впіймали СБУшника який тиснув на свідка по справі патріотів

Журналісти ТВі присвятили значну частину нової програми “Знак оклику” зйомкам прихованою камерою, де зафільмовано як СБУшник зустрівся зі свідком по справі “васильківських терористів”, студентом Юрієм Бойком.

Спершу Юрій Бойко під тиском дав неправдиві покази проти “патріотівців”, а потім публічно відмовився від своїх слів. СБУшники почали їздити до нього додому та на навчання, погрожували відрахуванням тощо.

Журналісти прихованою камерою зняли одну з таких зустрічей. На відео працівник СБУ Дмитро Єрмакович прямим текстом визнає, що свідка під час допиту били, багаточисельні томи справи називає “лайном”, яке сам не читав і взагалі не варто читати. І багато ще чого цікавого.

У цивілізованій країні після такого шеф спецслужби пішов би у відставку, а у найбільш цивілізованих – застрелився б.

Але в Україні суддя просто відмовляється допитувати Юрія Бойка, після того, як він зі свідка обвинувачення став свідком захисту.

Ще у передачі журналісти роблять цілком імовірне припущення, що вся справа “терористів”, розкручена у переддень свята Незалежності, на яке планувалися великі протестні акції, була потрібна для того, щоб їх заборонити, пославшись за загрозу теракту.

© 2011 - Комітет визволення політв‘язнів - All rights reserved