У Солом’янському райсуді відбудеться черговий суд у справі Андрія Поліводи

Андрій Полівода

15 жовтня о 10:30 у Солом’янському районному суді м. Києва (вул. Шутова, 1) відбудеться судове засідання у справі журналіста “Синдикату”, активіста КВП, Андрія Поливоди.

Нагадуємо, Андрій Поливода — переселенець з нині окупованого Єнакієва. Задовго до революції, в часи януковських репресій, він віддавав значну частину зароблених нелегкою шахтарською працею грошей на підтримку політв’язнів.

Вже п’ятий рік він сам є переслідуваним за свою правозахисну діяльність: представник поліції п. Фургалець свідчить в суді буцімто друг Шахтар душив його на території Апеляційного суду м. Києва.

Інцидент стався 1 жовтня 2016 року, коли громаду не допускали до відкритого судового засідання у резонансній справі, де вирішувалося питання подальшого запобіжного заходу п’ятьом активістам, двоє з яких були неповнолітні.

Невідомо, хто дав незаконний наказ, щоб велика кількість патрульних поліціянтів та нацгвардії оточила територію суду.

Андрій Поливода в той день вирішив таки пройти на засідання, бо мав на це право. Але він був одразу повалений на землю, доправлений до Солом’янського райвідділку і звинувачений у насильницьких діях по відношенню до правоохоронця при виконанні.

Пресслужба Комітету визволення політв’язнів

© 2011 - Комітет визволення політв‘язнів - All rights reserved